25.4 °C, 6.2 m/s, 50.8 %

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPiedalies “Basta Football 2023” noslēdzošajā posmā 24. augustā!
Piedalies “Basta Football 2023” noslēdzošajā posmā 24. augustā!
18/08/2023

17. augustā aizvadīts “Basta Football 2023” ceturtais posms, kurā piedalījās 14 komandas un 66 dalībnieki. Nākamais un noslēdzošais “Basta Football” posms norisināsies vēl šomēnes 24. augustā pie Pārlielupes pamatskolas. Komandu reģistrācija sacensību dienā no pulksten 12.

Ceturtajā posmā jaunākajā grupā, kurā startēja astoņas komandas, 1. vietu izcīnīja komanda “Five legends”, 2. vietu – “Black jacobs” un 3. – “Normal Team”.

Vidējā vecuma grupā sacensības noritēja starp četrām komandām. Šajā vecuma grupā 1. vietu izcīnīja komanda “AJ Hartman AJ”, 2. vietu – “LAVACITY” un 3. vietu – “Susļiki”.

Vecākajā grupā savstarpēji sacentās divas komandas. Pirmo vietu arī vecākajā grupā izcīnīja vidējās grupas komanda “Pelikans”, 2. vietā atstājot komandu “Rinalds Bergmanis”.