8.8 °C, 0.4 m/s, 94.3 %

Sākumlapa JaunumiPeldētājiem 11 medaļas un Jelgavas rekords
Peldētājiem 11 medaļas un Jelgavas rekords
30/03/2015

Divas dienas Jelgavā norisinājās Latvijas Republikas 68. sporta spēles peldēšanā. Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi  izcīnīja 11 medaļas, un krita Jelgavas rekords 200 metros uz muguras jauniešiem (15 – 16 gadi).

Jelgavas rekordu 200 metros uz muguras laboja Vladimirs Šinkus, distanci veicot 2:13,55 minūtēs. Tas viņam deva 5. vietu.

Jelgavnieki izcīnīja trīs zelta medaļas – V.Šinkus 50 metros brīvajā stilā, Iļja Boicovs 400 metros kompleksajā peldējumā un Jevgeņijs Boicovs 100 metros brīvajā stilā.

Sudrabu izcīnīja Deniss Komars 100 metros brasā, I.Boicovs 200 metros tauriņstilā un divas stafetes komandas. 4 x 50 metru brīvā stila stafeti peldēja Kirils Kuskovs, Kristers Rozenbilds, V.Šinkus un J.Boicovs; 4 x 50 metru kombinēto stafeti peldēja V.Šinkus, D.Komars, Sandijs Bečis un J.Boicovs.

Bronzas medaļa J.Boicovam 200 metros brīvajā stilā, Lāsmai Klabatai 100 metros un 200 metros uz muguras un V.Šinkum 100 metros uz muguras.

Pirmo reizi I sporta klasi izpildīja Ģirts Vilkārsis un Emīls Dūmiņš, II sporta klasi – Jānis Rekners.
Sacensībās piedalījās 1996. gadā dzimuši un jaunāki peldētāji, un kopā startēja 282 peldētāji no visas Latvijas. Bez individuālajām komandām startēja 15 skolu un klubu komandas, Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas I komanda izcīnīja 2. vietu aiz Rīdzenes Ziepniekkalna komandas. Par labāko sportistu komandā atzīts D.Komars, kurš saņēma speciālu balvu.