9.1 °C, 1.5 m/s, 85.8 %

Sākumlapa JaunumiPasaules junioru čempionātā jelgavniece izcīna 10. vietu
Pasaules junioru čempionātā jelgavniece izcīna 10. vietu
09/03/2015

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) daiļslidotāja Diāna Ņikitina savā pirmajā pasaules čempionātā junioru vecuma grupā izcīnījusi 10. vietu. Tas nozīmē, ka piepildījušās labākās prognozes, jo jelgavniecei izdevies iekļūt labāko desmitniekā.

D.Ņikitina pasaules čempionātā daiļslidošanā junioriem, kas šogad notika Igaunijā, izcīnīja 148,63 punktus, kas viņai deva 10. vietu. JLSS slidotāja obligātajā programmā ieguva 51,22 punktus un ierindojās 13. vietā, kas Diānai ļāva kvalificēties izvēles programmai. Izvēles programmai kvalificējās 24 labākās daiļslidotājas pēc obligātās programmas. Izvēles programmā Diāna saņēma 97,41 punktu. Zelta un sudraba medaļu čempionātā izcīnīja Krievijas daiļslidotājas, bronza – Japānas slidotājai. Čempionātā startēja 43 daiļslidotājas.

Diānas treneris Romāns Panteļejevs norādīja, ka daiļslidotājas mērķis bija iekļūt piecpadsmitniekā. Diānas sniegums čempionātā bija ļoti labs, visi lēcieni izdevās, vienīgi izvēles programmā piektdien bija nelielas neprecizitātes griezienā. Ar Diānas sasniegto rezultātu treneris ir apmierināts.