7.9 °C, 2.9 m/s, 81 %

Sākumlapa JaunumiPārtrūkst trīs uzvarētu spēļu sērija
Pārtrūkst trīs uzvarētu spēļu sērija
20/06/2016

Sestdien SynotTip futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) trīs uzvarētu spēļu sērija pārtrūka futbola klubam “Jelgava”, kas nespēja gūt vārtus un otro reizi sezonā piekāpās Jūrmalas “Spartakam”. 74. minūtē vienīgos vārtus spēlē guva Vladislavs Kozlovs, kurš vairākas sezonas aizvadījis Jelgavā.

Ar Latvijas kausa izcīņas trofejas iegūšanu sākās jelgavnieku trīs uzvaru sērija, kuru bija iespēja turpināt spēlē pret Jūrmalas “Spartaku”. Diemžēl šoreiz palīdzēt nevarēja divi komandas pamatsastāva futbolisti Gļebs Kļuškins un Rjotaro Nakano. Virslīgas turnīra pirmajā aplī viesos pret Jūrmalas vienību mūsējie zaudēja ar visai bezcerīgu 0:3.

22. jūnijā pulksten 19 Zemgales Olimpiskajā centrā gaidāma vēl viena sarežģīta spēle pret Ventspils futbolistiem.

Jelgava – Spartaks 0:1 (0:0)
Vārti: V.Kozlovs 74’
Brīdinājumi: Kiriļins 55’, Kazačoks 82’
Jelgava: Ikstens, Sorokins, Freimanis, Diallo, Smirnovs, Bogdaškins, Lazdiņš, Kovaļovs, Turkovs, Kaubers (Siličs 65’), Klimovičs (Malašenoks 77’).
Spartaks: Kurakins, Kožans (Kiriļins 46’), Bulvītis, Šlampe, Kazačoks, Kazeka, Pušjakovs, Ulimbačevs, V.Kozlovs (Stuglis 81’), J.Kozlovs (Hairuļins 91’), Adejemo.