22.5 °C, 4.7 m/s, 58.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsPalangā trīs zelti un bronza
Palangā trīs zelti un bronza
16/06/2017

Šonedēļ Palangā notika starptautisks boksa turnīrs, kurā piedalījās vairāki Jelgavas Cīņas sporta veidu centra bokseri. Jelgavnieki izcīnīja trīs zelta godalgas un vienu bronzu.

Kadetu grupā svara kategorijā līdz 52 kilogramiem uzvarēja Markus Tenčs, savukārt junioru grupā svara kategorijā triumfēja šī brīža Latvijas čempions – Edmunds Lindermanis.

Kā norāda treneres Aleksandrs Knohs, visvairāk sportiskā ziņā pārsteidza svara kategorijā līdz 69 kilogramiem startējošais Daniils Tenčs, kurš finālmačā spēja pieveikt Latvijas čempionu Aleksandru Kravčuku. Savukārt visjaunākais un visvieglākais jelgavnieks – Deniss Sidorovs izcīnīja 3. vietu.

Bokseri sākuši gatavoties Latvijas jaunatnes olimpiādei, kas no 7. līdz 9. jūlijam notiks Cēsīs, bet boksa sacensības notiks Priekuļu vidusskolā.