11.3 °C, 3.7 m/s, 50.6 %

Sākumlapa JaunumiOtrdien hokejistiem izšķirošā spēle
Otrdien hokejistiem izšķirošā spēle
16/03/2015

Divas spēles divu dienu laikā Jelgavas ledus hallē aizvadīja HK „Zemgale/LLU” un „Rīga/Prizma”. Latvijas hokeja Virslīgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā un ceturtajā spēlē hokejisti pārbaudīja savu raksturu, komanda – spēku un izturību. Jelgavnieki abās spēlēs izrādījās pārāki, sērijā šobrīd rezultāts ir 2-2, un viss izšķirsies jau otrdien Rīgā.

Divas spēles divu dienu laikā Jelgavas ledus hallē aizvadīja HK „Zemgale/LLU” un „Rīga/Prizma”. Latvijas hokeja Virslīgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā un ceturtajā spēlē hokejisti pārbaudīja savu raksturu, komanda –spēku un izturību. Jelgavnieki abās spēlēs izrādījās pārāki, sērijā šobrīd rezultāts ir 2-2, un viss izšķirsies jau otrdien Rīgā.

Pirmās divas ceturtdaļfināla sērijas spēles norisinājās Rīgā, jo rīdzinieki regulārajā turnīrā ierindojās pozīciju augstāk. Abi mači bija līdzīgi, saspringti un nebija noslēgti pēc spēles 60 minūtēm. Reizi jelgavnieki zaudēja spēles 69. minūtē, bet otrajā mačā pretinieki izrādījās pārāki pēcspēles metienos. Un abos gadījumos HK „Zemgale/LLU” izlaida minimālu pārsvaru spēles trešajā periodā. Rīdzinieki bija viena panākuma attālumā no iekļūšanas pusfinālā.

Tomēr sestdien Jelgavas ledus hallē pirmo uzvaru Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā izcīnīja „Zemgale/LLU”, kas trīs reizes spēles gaitā prata atspēlēties un izšķirošās trešdaļas beigu daļā – nosargāt pirmo uzvaru sērijā – 5:4. Juris Ziemiņš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli.

Svētdien saspringtā spēlē 13 sekundes pirms trešās trešdaļas beigām jelgavnieki izlaida minimālu 4:3 pārsvaru, taču nesalūza, un papildlaikā Rihards Remiņš izrāva uzvaru – 5:4.

Abu komandu spēkošanās ceturtdaļfinālā jāsauc par vienu no pēdējo gadu interesantākajām un saspringtākajām sērijām Latvijas čempionāta ietvaros.

Sērijā rezultāts ir 2-2, un viss izšķirsies jau rīt Rīgā. Spēles sākums pulksten 19.