Sākumlapa JaunumiNoskaidroti uzvarētāji Jaungada balvas izcīņā volejbolā
Noskaidroti uzvarētāji Jaungada balvas izcīņā volejbolā
15/01/2007

Uzvarētāju komanda dāmām. Autors: JSSC

Sestdien, 13.janvārī, Jelgavas sporta hallē par Jelgavas Sporta servisa centra Jaungada balvu volejbolā cīnījās trīspadsmit komandas.

Dāmu konkurencē sacentās piecas komandas – „JRSC”, „Eleja”, „LLU-1”, „LLU-2” un „Cerība”. Nepārspēta palika „LLU-2” komanda, aiz sevis atstājot komandas – „Eleja” (2.vieta), „LLU-1” (3.vieta), „Cerība” (4.vieta) un „JRSC” (5.vieta).

Kungu konkurencē spēkiem mērojās astoņas komandas divās apakšgrupās – „RMK”, „Vakar dzērām alu”, „JRSC”, „Senioru klubs”, „Šņegas”, „Mītavas bruģieris”, „Diždancis” un „Valgunde”. Pusfinālā „RMK” piekāpās „Mītavas bruģieris” (1:2), bet „Valgunde” bija pārāka pār „Senioru klubs” (2:0). Finālā „RMK” ierindojās 3. vietā ar 2:0 pārspējot „Senioru klubs”, kuri palika ceturtie. Jaungada balvu izcīnīja „Valgunde”, kuri sīvā cīņā ar 2:1 uzvarēja komandu „Mītavas bruģieris” (2.vieta).

Šī gada martā un aprīlī visi volejbola spēles cienītāji atkal gaidīti Jelgavas sporta hallē, kad risināsies sīvas cīņas par medaļām Jelgavas čempionātā volejbolā sievietēm un vīriešiem.