21 °C, 2.2 m/s, 84.1 %

Sākumlapa JaunumiNoskaidroti fotoorientēšanās „Pazīsti savu pilsētu?!” uzvarētāji
Noskaidroti fotoorientēšanās „Pazīsti savu pilsētu?!” uzvarētāji
16/05/2013

Trešdien, 15.maijā, Jelgavā notika fotoorientēšanās sacensības „Pazīsti savu pilsētu?!”, kurās spēkiem kopumā mērojās 35 skolēnu un studentu komandas. Sacensībās galveno balvu pamatskolas klašu grupā izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas komanda „Mītava”, savukārt vecāko jauniešu konkurencē galveno balvu – profesionālu foto sesiju – ieguva LLU Informācijas tehnoloģiju fakultātes studentu komanda „Bināriņš”.

Fotoorientēšanās sacensībām starts tika dots pulksten 14 pie kafejnīcas „Silva”. Sacensībās dalībniekiem nācās atrast vairākus kontrolpunktus, nofotografēties pie tiem vai arī atrisināt kādu uzdevumu, par ko komandas saņēma punktus. Sacensību maršruts dalībniekus veda gan pie Jelgavas pils, gan Ādolfa Alunāna muzeja, gan Mākslas skolas, gan Noras Bumbieres piemiņas zīmes.

Sacensību galarezultātā iespēju lidot ar gaisa balonu izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas komanda „Mītava”, savukārt vecākajā grupā studenti balvā ieguva profesionālu foto sesiju salonā „Timermaņa foto”.