11.9 °C, 2.1 m/s, 61.5 %

Sākumlapa JaunumiNoskaidrotas komandas, kas cīnīsies par Jelgavas basketbola čempionāta medaļām
Noskaidrotas komandas, kas cīnīsies par Jelgavas basketbola čempionāta medaļām
15/12/2021

Svētdien, 19. decembrī, Jelgavas sporta hallē risināsies izšķirošie Jelgavas basketbola čempionāta notikumi. Pulksten 12 tiks noskaidroti bronzas medaļu ieguvēji, savukārt spēle par čempionu titulu sāksies pulksten 13.30.

Pēc regulārā turnīra vietu pusfinālā nodrošināja 1. pozīcijā esošā komanda “Alvila dēli”, bet pārējās sešas komandas cīnījās ceturtdaļfinālā – pāru uzvarētāji iekļuva pusfinālā, bet zaudētājiem čempionāts noslēdzās. Ceturtdaļfinālā “NĪP” (4.) ar rezultātu 98:83 pārspēja komandu “Rokiji” (5.), komanda “Kultūra” (3.) ar rezultātu 104:62 uzvarēja “Vilkus” (6.) un “Skandijs” (7.) ar rezultātu 90:64 pieveica komandu “Valauto/Toma-noma.lv” (2.).

Pusfinālā princips līdzīgs: uzvarētāji cīnīsies par čempionu titulu un 1. vietu, bet zaudētāji – par 3. vietu. Pusfinālā “Kultūra” spēja pieveikt “Skandiju” ar rezultātu 71:56, savukārt “Alvila dēli” apspēlēja “NĪP” ar rezultātu 79:65. Līdz ar to fināls būs šāds:

• pulksten 12:00 spēle par 3. vietu: “NĪP” – “Skandijs”,
  • pulksten 13.30 spēle par 1. vietu: “Alvila dēli” – “Kultūra”.

Fināla spēles var apmeklēt arī skatītāji. Ieeja – bez maksas, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu par vakcinēšanos vai pārslimošanu un personu apliecinošu dokumentu. Spēļu laikā skatītājiem jālieto sejas aizsargmaska un jāievēro citi epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Tas nozīmē, ka šogad būs jauni Jelgavas čempioni basketbolā, jo 2019. gada čempioni “Ķepas” turnīrā nepiedalās, bet 2020. gadā čempionāts pandēmijas dēļ nenotika.

Jelgavas čempionātu basketbolā vīriešiem rīko Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar basketbola klubu “Jelgava”.