11.1 °C, 6.3 m/s, 75.5 %

Sākumlapa JaunumiNeizmanto iespēju apsteigt “Kurbadu”
Neizmanto iespēju apsteigt “Kurbadu”
25/01/2016

Jelgavas ledus hallē sestdien otro reizi īsā laikā un ceturto reizi sezonā spēkiem mērojās “Zemgale/LLU” un “Kurbads” komandas. Pēc nonākšanas iedzinējos ar 1:5 pirmajā trešdaļā turpinājumā jelgavnieki vairs nespēja atgūties un galarezultātā piedzīvoja zaudējumu ar 3:7. Vārtus jelgavnieku labā guva Juris Ziemiņš, Mārtiņš Mežulis un Māris Miezis.

Komandas pirms dažām dienām jau aizvadīja savstarpējo cīņu, kad tikās Ogres ledus hallē. Pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās (1:1), bet pēcspēles metienu sērijā mūsējiem uzvaru nodrošināja uzbrucējs Olafs Aploks – 2:1. Pirms tam komandas uzvaras bija dalījušas uz pusēm – “Kurbadam” graujošs 7:1 panākums, kamēr jelgavnieki vienā no mačiem izrādījās pārāki ar 4:3.

Nākamā spēle komandai 26. janvārī pulksten 19 viesos Volvo ledus hallē pret HK “Prizma”.