15.4 °C, 1.6 m/s, 84.9 %

Sākumlapa JaunumiMakšķerēšanas čempionāta uzvarētāji – rīdzinieki
Makšķerēšanas čempionāta uzvarētāji – rīdzinieki
16/10/2006

Sestdien, 14.oktobrī Lielupē Jelgavas atklātajā čempionātā makšķerēšanā uzvarēja Rīgas Pirmās bērnu labdarības makšķerēšanas skolas audzēkņi.

Piedalīties tradicionālajā pilsētas atklātajā makšķerēšanas čempionātā bija aicināti visi makšķerēšanas sporta cienītāji un interesenti. Uz sacensībām ieradās ap 30 dalībnieku, kuru kopējais loma svars sastādīja 16 kilogramus un 81 gramu.

Pēc četru stundu ilgām sacensībām grupā līdz 15 gadiem uz goda pjedestāla stājās Rīgas Pirmās bērnu labdarības makšķerēšanas skolas (RMS) audzēkņi. Pirmo vietu un čempiona titulu izcīnīja rīdzinieks Toms Kļaviņš ar 2 kg un 570 g smagu lomu, sudraba medaļa par 1 kg un 840 g smagu lomu tika Valdislavam Vernibam. Trešā vieta jaunākajā grupā arī rīdziniekam Emīlam Kārkliņam, kura loms – 1 kg un 740 g.

Īpašo makšķerēšanas inventāru un Jelgavas Sporta servisa centra diplomus saņēma arī 4.-6.vietas ieguvēji jaunākajā grupā: RMS audzēkņi – Jānis Brigaders (4.vieta), Artūrs Dobrājs (5.vieta) un 6.vietas ieguvējs Jelgavas 2.pamatskolas skolēns Kirils Horoševs.

Vecākajā grupā godalgotās vietas izcīnīja RMS pārstāvji – pirmā vieta un čempiona tituls Ivaram Celiņam ar 2 kg 355 g smagu lomu. Otrajā vietā ierindojās Rolands Brigaders ar lomu – 1 kg 460 g. Savukārt trešo vietu izcīnīja jelgavnieks Juris Kļaviņš, kura loms bija 850 g.

Brīvdienās aktīvi atpūsties makšķerējot bija izvēlējušās arī jelgavniece Andžela Kadakovska un rīdziniece Dace Kārkliņa. Jāpiebilst, ka sacensībās piedalījās arī D. Kārkliņas dēli – septiņgadīgais Jānis (visjaunākais sacensību dalībnieks) un Emīls (3.vieta savā vecuma grupā).

Nākošo cīņu par lielāko lomu sacensību organizatori plāno rīkot Pasta salā, kas kļūst arvien sakoptāka, ir ģeogrāfiski izdevīga un piemērota makšķerēšanas sacensībām.