4.2 °C, 0.6 m/s, 94.6 %

Sākumlapa JaunumiLiepājā pārtrūkst sešu uzvarētu spēļu sērija
Liepājā pārtrūkst sešu uzvarētu spēļu sērija
23/11/2015

Sešu uzvaru sērija pārtrūksi hokeja klubam “Zemgale/LLU”, kas Latvijas hokeja Virslīgas regulārās sezonas ietvaros piekāpās HK “Liepāja” ar 4:5. Jelgavnieki prata atspēlēties no 0:2 deficīta un otrās trešdaļas beigās panāca 3:3, taču atlikušajā spēles daļā pārāki bija liepājnieki, kuri guva divus ātrus vārtus un noslēgumā sagādāja viesiem zaudējumu. Vārtus mūsējo labā guva Māris Miezis, Danielus Nomanovs, Raimonds Vilkoits un Andis Āboliņš.

Pēdējā mēneša laikā komanda bija uzņēmusi labu fizisko formu, ko neslēpa arī vienības galvenais treneris Aigars Cipruss, tajā pašā laikā atzīmējot, ka sezona vēl ir gara, un kritumi noteikti būs. “Zemgale/LLU” pēdējās sešās spēlēs bija izcīnījusi sešas uzvaras, tostarp divus panākumus Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Arī “Liepāja” aizvada labu sezonu, un līdz šim bija izcīnījusi astoņas uzvaras 11 spēlēs.

28. novembrī pulksten 16 Jelgavas ledus hallē komanda aizvadīs spēli pret Latvijas čempionāta pagājušās sezonas finālisti HK “Kurbads”.