12.5 °C, 1.1 m/s, 93.7 %

Sākumlapa JaunumiLeģionārs jelgavniekiem palīdz izcīnīt svarīgu uzvaru
Leģionārs jelgavniekiem palīdz izcīnīt svarīgu uzvaru
14/07/2014

Cīņā par trešo vietu SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgā 13.jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) svarīgu uzvaru izcīnīja futbola klubs „Jelgava”, kas pēc neizteiksmīga pirmā puslaika pret Daugavpils „Daugavu” otro puslaiku aizvadīja daudz labāk. Spēles 83. minūtē teicamu sitienu ar galvu veica nigērietis Kenedijs Eriba, kas jelgavniekiem palīdzēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 1:0.

Tieši pretiniece no Daugavpils pašlaik turnīra tabulā ieņem trešo vietu, kamēr jelgavnieki atpalika par pieciem punktiem un bija piektie. Uzvara ļāvusi pietuvoties daugavpiliešiem jau līdz diviem punktiem.

14.jūlijā paredzēta Latvijas kausa astotdaļfināla izloze, bet pati spēle, visticamāk, 20. jūlijā. Virslīgā futbols atgriezīsies 28. jūlijā pulksten 19 Zemgales Olimpiskajā centrā ar spēli pret Rīgas ''Skonto''.