12.9 °C, 3.9 m/s, 67.3 %

Sākumlapa JaunumiKrīgers pasaules čempionātā – 14. vietā
Krīgers pasaules čempionātā – 14. vietā
02/06/2016

Kolumbijas pilsētā Medeljinā noslēdzās pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā, kurā veiksmīgi startēja jelgavnieks Kristens Krīgers – individuālajā braucienā izcīnīta 14. vieta. Jāpiebilst, ka šis bija Kristena pirmais pasaules čempionāts pieaugušo konkurencē.

Sacensības notika individuālajos braucienos – sportisti trasē devās vienatnē, lai uzrādītu pēc iespējas ātrāku apļa laiku. Kvalifikācijas kārtu veiksmīgi pārvarēja divi latvieši – divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs un jelgavnieks K.Krīgers. Finālā sacentās 16 ātrākie sportisti un bronzas medaļu izcīnīja M.Štrombergs, bet K.Krīgers uzrādīja 14. ātrāko apļa laiku.

Dienu vēlāk notika pamatsacensības elites grupā. Latviju tajās pārstāvēja M.Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide un K.Krīgers. Labāko rezultātu sasniedza E.Treimanis, kurš izcīnīja 5. vietu, bet jelgavnieks savā astotdaļfināla braucienā finišēja 6. vietā un finālsacensībām nekvalificējās.