19.3 °C, 3.6 m/s, 71.3 %

Sākumlapa JaunumiJLSS daiļslidotāja Varšavā izcīna otro vietu
JLSS daiļslidotāja Varšavā izcīna otro vietu
19/11/2013

No 14. līdz 17.novembrim Varšavā notika starptautiskās daiļslidošanas sacensības „Warsaw Cup 2013", kurās Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) daiļslidotājai Diānai Ņikitinai kopvērtējumā izdevās izcīnīt 2.vietu. Savukārt JLSS audzēkne Andželika Kļujeva ierindojās astotajā vietā, bet Elizabete Jubkāne – 24.

Publicitātes foto

No 14. līdz 17.novembrim Varšavā notika starptautiskās daiļslidošanas sacensības „Warsaw Cup 2013″, kurās Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) daiļslidotājai Diānai Ņikitinai kopvērtējumā izdevās izcīnīt 2.vietu. Savukārt JLSS audzēkne Andželika Kļujeva ierindojās astotajā vietā, bet Elizabete Jubkāne – 24.

Sacensībās kopumā piedalījās trīs JLSS daiļslidotājas, kuras sacentās 28 meiteņu konkurencē, startējot Advanced Novice kategorijā. Pēc obligātas programmas Diāna Ņikitina triumfēja pirmajā vietā, Andželika Kļujeva 22.vietā, bet Elizabete Jubkāne ierindojās 24.vietā. Savukārt pēc izvēles programmas kopvērtējumā Diāna Ņikitina izcīnīja otro vietu, piekāpjoties Krievijas daiļslidotājai Anastasijai Gubanovai. Trešo vietu ieguva Francijas daiļslidotāja. Andželika Kļujeva kopvērtējuma ieņēma 8.vietu, bet Elizabete Jubkāne saglabāja 24.vietu.