21.6 °C, 1.6 m/s, 86.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsJFC “Jelgava” iekļūst Latvijas kausa 2. posmā
JFC “Jelgava” iekļūst Latvijas kausa 2. posmā
04/07/2021

Šodien, 4. jūlijā, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā Jelgavā tika aizvadīta Latvijas kausa futbolā 1. posma otrās kārtas spēle starp komandām JFC “Jelgava” un FK “Riga United”. Jelgavas komanda izcīnīja uzvaru ar 5:0 un turpinās cīņu par trofeju.

Pirmos vārtus jelgavnieku komandā spēles 23. minūtē guva Aldis Trukšāns. Pēc tam sekoja divi Antona Aleksandra Dresmaņa realizēti soda sitieni – 38. minūtē un pirmā puslaika kompensācijas laikā. Līdz ar to pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 3:0 mājinieku labā. Otrajā puslaikā jelgavnieki turpināja spēlēt rezultatīvi. Spēles 59. minūtē savus otros vārtus guva Aldis Trukšāns, bet 73. minūtē precīzs bija Jēkabs Šteinburgs. Pretinieki tā arī neatrada veidus, kā atspēlēties, un mačs noslēdzās ar rezultātu 5:0 jelgavnieku labā. Līdz ar to JFC “Jelgava” ir iekļuvusi Latvijas kausa izcīņas 2. posmā.

2. posmā savu ceļu par Latvijas kausa izcīņu uzsāks arī “Optibet” Nākotnes līgas komandas, tostarp “Albatroz SC/ FS Jelgava”. Pagaidām 2. posma spēļu pāri vēl nav zināmi.