16.9 °C, 1.9 m/s, 93.8 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieks pirmo reizi uzvar Eiropas līgas posmā
Jelgavnieks pirmo reizi uzvar Eiropas līgas posmā
19/05/2014

17. maijā jelgavnieks Kristens Krīgers sasniedza šosezon labāko rezultātu BMX Eiropas līgā – viņš piektajā posmā uzvarēja junioru grupā. Šobrīd pēc aizvadītiem sešiem posmiem sportists ir kopvērtējuma līderis 89 braucēju konkurencē.

Publicitātes foto

Pirmajā Eiropas līgas posmā Beļģijā Kristens finišēja ceturtais, otrajā (arī Beļģijā) – otrais, trešajā (Francijā) – ceturtais, ceturtajā (arī Francijā) – ceturtais. Līgas piektais un sestais posms norisinājās aizvadītajās brīvdienās Šveicē. Piektajā Eiropas līgas posmā K.Krīgers sekmīgi tika līdz lielajam finālam, nodemonstrēja tajā labu braucienu un izcīnīja pirmo uzvaru šajā sezonā kādā no šī seriāla posmiem. Sestajā posmā, kas notika 18. maijā, jelgavnieks izcīnīja 6. vietu, finālā piedzīvojot kritienu.