21.3 °C, 3.2 m/s, 78.3 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki nospēlē neizšķirti ar „Metta/LU”
Jelgavnieki nospēlē neizšķirti ar „Metta/LU”
06/05/2014

Pirmdien, 5. maijā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) pārsvaru bumbas kontrolē pozitīvā rezultātā pārvērst nespēja futbola klubs „Jelgava”, kas SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas spēlē cīnījās pret FS „Metta/LU”. Vispirms Armands Pētersons jelgavniekus izvirzīja vadībā jau 4. minūtē, tomēr puslaika beigās viesi izlīdzināja rezultātu. Rezultātā neizšķirts 1:1.

10. maijā pulksten 15 FK „Jelgava” paredzēta spēle Daugavpilī pret vietējo BFC „Daugavpils” komandu.