7 °C, 0.8 m/s, 90.5 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki iekļūst kausa 1/4 finālā
Jelgavnieki iekļūst kausa 1/4 finālā
17/09/2015

Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēli trešdien Daugavas stadionā Rīgā aizvadīja futbola klubs „Jelgava”. Dodot atpūtu dažiem komandas pamatsastāva futbolistiem, jelgavnieki neiztika bez problēmām pret 1. līgas līderi „Caramba/Dinamo”, 61. minūtē Mārcis Melecis nopelnīja sarkano kartīti, tomēr izdevās noturēt pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru un uzvarēt ar rezultātu 1:0. Vārtus jau 6. minūtē guva aizsargs Valērijs Redjko.

Komandā šogad pirmo reizi pamatsastāvā neizgāja vārtsargs Kaspars Ikstens, un treneri šo pozīciju uzticēja Mārcim Melecim, kurš daudz spēlē dublieru komandā. Savainojumu dēļ nespēlēja Kenedijs Eriba, Aleksandrs Gubins un Artis Lazdiņš. Starta sastāvā bija Igors Savčenkovs, malā paliekot kapteinim Gintam Freimanim. Diskvalifikācijas dēļ spēlē nepiedalījās centra aizsargs Abdulajs Diallo. Jābilst, ka jelgavnieki Latvijas kausa izcīņā ir uzvarējuši pēdējos divos gados pēc kārtas.

Kausa ceturtdaļfināla spēle norisināsies tikai nākamajā gadā, bet Virslīgas turnīrā FK „Jelgava” sestdien pulksten 16 aizvadīs spēli viesos pret BFC „Daugavpils”.