27.7 °C, 2.1 m/s, 51.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas veterāni uzvar peldēšanā
Jelgavas veterāni uzvar peldēšanā
09/08/2021

8. augustā Rēzeknē aizvadītas Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības rīkotās pašvaldību 58. sporta spēles peldēšanā. Uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Jelgavas komanda.

Jelgavas komandas dalībnieki izcīnīja 11 pirmās vietas, sešas otrās vietas un vienu trešo vietu. Tas mūsu peldētājiem komandu kopvērtējumā deva 1. vietu.

Uz Rēzekni Jelgavas komanda devās desmit peldētāju (piecas sievietes un pieci vīrieši) sastāvā. Peldētāji sacentās individuāli 50 metru peldējumā un jauktajā 4×50 metru brīvā stila stafetē vairākās vecuma grupās.

1. vietu izcīnīja Egija Kravcova 50 metros brasā, Katrīna Zagorska 50 metros uz muguras, Marīte Garbene 50 metros brasā, Andrejs Dūda 50 metros brīvajā stilā un 50 metros uz muguras, Māris Lencēvičs 50 metros brīvajā stilā, Nauris Pundors 50 metros brasā un Jānis Auziņš 50 metros brasā, 50 metros brīvajā stilā un 50 metros uz muguras. Jelgavnieki uzvarēja arī 4×50 metru jauktajā brīvā stila stafetē vecuma grupā ar komandas kopējo vecumu 160 gadi. Stafetes komandā peldēja Egija Kravcova, Inga Gedroviča, Nauris Pundors un Andrejs Dūda.

2. vietu izcīnīja Dace Drusta 50 metros brīvajā stilā. Marīte Garbene 50 metros brīvajā stilā un 50 metros uz muguras un Viktors Valainis 50 metros brīvajā stilā, 50 metros brasā un 50 metros uz muguras.

3. vieta jelgavniekiem 4×50 metru jauktajā brīvā stila stafetē vecuma grupā ar komandas kopējo vecumu 250 gadi. Stafetes komandā peldēja Dace Drusta, Marīte Garbene, Viktors Valainis un Jānis Auziņš.