20.4 °C, 3.9 m/s, 66.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas triatlonists startēs Eiropas jaunatnes čempionātā
Jelgavas triatlonists startēs Eiropas jaunatnes čempionātā
22/06/2023

Jelgavas triatlona kluba “Piramida Triathlon club” pārstāvis Gustavs Vīksne iekļauts Latvijas izlasē dalībai Eiropas jaunatnes čempionātā, kas notiks 20. jūlijā Spānijā.

Izlasē Gustavs iekļuva pēc starta Latvijas čempionātā supersprintā, kas 18. jūnijā notika Daugavpilī. Viņš tajā izcīnīja 1. vietu M15 grupā ar rezultātu 31:25,4 minūtes. Viņam bija 375 metri jāpeld, 10 kilometri jānobrauc ar velosipēdu un 2,5 kilometri jānoskrien. 2. vietu šajā pašā vecuma grupā izcīnīja vēl viens kluba “Piramida Triathlon club” pārstāvis Everts Pikšēns ar laiku 33:03,5 minūtes. “Gustavs uzrādīja labāko rezultātu starp visiem junioriem līdz 20 gadu vecumam un līdz ar to tika iekļauts Latvijas izlases sastāvā dalībai Eiropas jauniešu čempionātā, kurā sacentīsies sportisti vecumā no 15 līdz 17 gadiem,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” stāsta kluba “Piramida Triathlon club” vadītājs Vladimirs Kuzmenko.

Starp citu, Vladimirs arī pats startēja Latvijas čempionātā supersprintā un izcīnīja 1. vietu M50 grupā ar laiku 35:47,7 minūtes. 3. vieta šajā pašā grupā vēl vienam kluba “Piramida Triathlon club” pārstāvim Tomam Pikšēnam ar rezultātu 37:34,3 minūtes. Savukārt F40 grupā uzvaru izcīnīja kluba “TriRunPro” pārstāve Ilze Sniega ar rezultātu 38:31,9 minūtes. Pieaugušajiem bija jāveic tāda pati distance kā jauniešiem: 375 metru peldējums, 10 kilometru brauciens ar velosipēdu un 2,5 kilometru skrējiens.