11.7 °C, 3.2 m/s, 69.3 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas triatlonisti startē Ventspilī
Jelgavas triatlonisti startē Ventspilī
05/08/2021

Kluba “Piramida Triathlon Club” Jelgavas triatlonisti sacensībās Ventspilī izcīnījuši vairākas medaļas.

Ventspilī norisinājās pilsētas triatlona sacensības, kā arī Latvijas čempionāts olimpiskajā distancē un Latvijas Kausa posms. Olimpiskajā distancē – 1,5 kilometru peldējums, 40 kilometru velobrauciens un 10 kilometru skrējiens – 2. vietu M50 grupā izcīnīja Jelgavas kluba vadītājs un treneris Vladimirs Kuzmenko. Viņš distanci veica 2:26,32 stundās. Tas viņam ļāva olimpiskās distances absolūtajā kopvērtējumā ierindoties 25. vietā 51 triatlonista konkurencē.

Bērnu distancē – 100 metru peldējums, 3,3 kilometru velobrauciens un 1,25 kilometru skrējiens – jelgavniekiem trīs medaļas. Sudraba godalgu M11 grupā izcīnīja Ričards Olivers Vāravs ar rezultātu 15,38 minūtes, savukārt M13 grupā otrais finišēja Gustavs Vīksne ar rezultātu 12,53 minūtes. Gustavs bērnu distances absolūtajā kopvērtējumā ieņēma 3. vietu 29 sportistu konkurencē, savukārt Ričards Olivers – 20. pozīciju. Bronzas medaļu M13 grupā ieguva Everts Pikšēns, kurš finišēja pēc 13,45 minūtēm un absolūtajā kopvērtējumā ieņēma 5. pozīciju.

Visjaunākie dalībnieki (dzimuši 2011. gadā un jaunāki) sacentās bērnu simboliskajā distancē. Viņiem bija 50 metri jāskrien pa ūdeni, jānobrauc ar velosipēdu 500 metri un jānoskrien 250 metri. Šajā distancē 3. vietu SB grupā izcīnīja Jekaterina Gubina, kura finišēja 5,07 minūtes. Bērnu simboliskās distances absolūtajā kopvērtējumā Jekaterinai 6. vieta 15 dalībnieku konkurencē.