25.4 °C, 2.8 m/s, 84.5 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas pilsētas svētkos aizvadīta Sporta diena
Jelgavas pilsētas svētkos aizvadīta Sporta diena
26/05/2013

Jelgavas pilsētas svētku ietvaros, 25.maijā pilsētas iedzīvotāji un viesi bija aicināti ne tikai kopīgi svinēt svētkus, bet arī veselīgā un pozitīvā gaisotnē piedalīties sportiskās aktivitātēs un atbalstīt sacensību dalībniekus. Spītējot lietum, visas dienas garumā Jelgavā notika dažādas sportiskas aktivitātes – veikborda sacensības, Jelgavas čempionāta ielu basketbolā 1.posms, kā arī sievu nešanas čempionāts.

Veikborda sacensību “King of Wake 2013” pirmajā posmā Jelgavā, mājiniekiem par prieku, uzvarēja Jelgavas iedzīvotājs Vadims Makars, kurš pagājušajā gadā kopvērtējumā izcīnīja Latvijas čempiona titulu veikbordā. Otrajā vietā ierindojās Jānis Siders un trešajā – Miķelis Apinis.

Savukārt, pie Jelgavas sporta halles pilsētas svētku ietvaros tika noskaidroti Jelgavas čempionāta ielu basketbolā 1.posma uzvarētāji. 16 līdz 35 gadu vecuma vīriešu konkurencē, jeb elites grupā uzvaru izcīnīja komanda “Bārs Dekoltē”, kas finālā ar 15:6 uzvarēja vienību “Ekskursija.lv”. Trešo vietu ieguva komanda “Armet”.

Dienas izskaņā drosmīgākie un izturīgākie pilsētnieki tika aicināti pārbaudīt savus spēkus un veiksmi “Piektajā Jelgavas sievu nešanas čempionātā” Uzvaras parkā.
Sacensības risinājās divās disciplīnās – „Nes mani vēl” un „Mana pūciņa”. Skriešanas disciplīnā uzvaru izcīnīja Sandra Olava un Aigars Olavs, aiz sevis otrajā vietā atstājot Sandu Želvi un Kasparu Launertu, bet trešajā vietā – Tiju Bēvaldi un Arti Bēvaldu. Savukārt sievu turēšanas disciplīnā pirmo vietu ieguva Ārija Kļaviņa un Mārtiņš Ivanovs, savukārt otro vietu ieguva Eva Soopa un Edijs Cimdiņš, bet trešo – Ieva Zorenberga un Raivis Zorenbergs.

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma ne tikai attiecīgā kaluma medaļas, bet arī ielūgumus uz pilsētas svētku laikā notiekošiem kultūras pasākumiem, iespēju izbaudīt romantiskas vakariņas, doties sevis izvēlētā ceļojumā un sporta kluba dāvanu kartes.