Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas komandai beidzot uzvara
Jelgavas komandai beidzot uzvara
24/02/2018

Jelgavas komandai beidzot uzvara! Nākamā spēle 25.februārī!

Svarīgu uzvaru Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas regulārās sezonas turnīrā izcīnījusi Jurija Deveikusa vadītā Jelgavas vīriešu volejbola komanda “Biolars/Jelgava”. Izbraukuma spēlē Lietuvā jelgavnieki pārliecinoši trijos setos pārspēja vietējo “EMI SM Dubysa” vienību ar rezultātu 0:3 (19:25, 16:25, 21:25). Rezultatīvākais jelgavniekiem ar 14 punktiem bija Gatis Slavēns, 13 punktus pievienoja Kārlis Pauls Levinskis, pa desmit punktiem šoreiz Aivim Āboliņam un Vitālijam Cinnem.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs 25.februārī izbraukumā. Jelgavnieki viesosies pie Lietuvas komandas “Raseinia”. Spēles sākums pulksten 17.00.

Baltijas volejbola līgā šosezon piedalās 14 komandas, kuras sacensību pirmajā posmā cīnās par iekļūšanu labāko astotniekā, jo tieši tik komandas pēc tam turnīru turpinās “play-off”. Jau pirms šīs spēles bija skaidrs, ka jelgavnieki būs starp spēcīgākajām astoņām vienībām, tiesa, pagaidām izskatās, ka jelgavnieki izslēgšanas turnīram kvalificēsies kā pēdējie.

24.februāra spēles pirmajā setā Jelgavas komanda agresīvi servēja, kā rezultātā bija sešas kļūdas, bet tajā pašā laikā pie veiksmīgas serves izdevās izsist pretiniekus no servju uzņemšanas, tāpēc pēc tam arī bija vieglāk spēlēt gan blokā, gan aizsardzībā. Pašu uzbrukumus bija ļoti labā līmenī, tādējādi pirmajā setā nekādas problēmas neradās, un “Biolars/Jelgava” uzvarēja ar 25:19.

Lietuvas komandai šajā vakarā nebija nekādu argumentu, lai pacīnītos ar jelgavniekiem par panākumu, pie tam mūsējie spēlēja ļoti stabili un arī nedeva nekādas iespējas. Otro setu Jelgavas volejbolisti uzvarēja ar 25:16, bet pēc tam arī droši pielika punktu, izcīnot panākumu trīs setu spēlē – 25:21.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: LVF, K.Upenieks