18.4 °C, 1.7 m/s, 95.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas džudistiem Liepājā 13 medaļas
Jelgavas džudistiem Liepājā 13 medaļas
30/08/2022

Aizvadīts starptautisks džudo turnīrs “Liepāja Open 2022”, kurā Jelgavas sportisti izcīnīja 13 medaļas – vienu zelta, divas sudraba un desmit bronzas.

Jelgavu sacensībās pārstāvēja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) un kluba “Kin” džudisti. Kopumā sacensībās piedalījās 169 sportisti no Latvijas un Lietuvas, Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” informē džudo trenere Marina Mazure.

Zelta medaļu izcīnīja Jelgavas BJSS džudists Deniss Britikovs (galvenajā bildē uz auzgstākā pjedestāla pakāpiena) U-15 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja divi Jelgavas BJSS sportisti: Daņila Belihs U-15 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem un Sergejs Adatiņš U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja seši Jelgavas BJSS džudisti – Marsels Kiseļovs un Damirs Solovjovs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem, Aleksandrs Tuuļs U-15 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem, Maksims Romanovs U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, Andrejs Makarčenko U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem un Ričards Zorovs U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem –, kā arī četri kluba “Kin” sportisti: Marks Portakovs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem, Damirs Krūmiņš un Ņikita Dobrjancevs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem un Tamerlans Voroņeckis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem.