13. martā Jelgavas teritorijā, savukārt 15. un 17. martā gan Jelgavā, gan Jelgavas novadā notiks Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona plānveida mācības. Tās noslēgsies ar karavīru un zemessargu militāro maršu, tādējādi papildus trenējot fizisko izturību kaujas uzdevumu izpildei.
Mācību laikā Jelgavā un Jelgavas novadā pa autoceļiem iespējama īslaicīga militārā transporta, karavīru un zemessargu pārvietošanās. Mācību laikā var tikt izmantoti trokšņu un dūmu imitācijas līdzekļi, kā arī mācību munīcija, kas rada skaņu, bet neapdraud cilvēku dzīvību un veselību. Mācību norises vietas pēc mācībām tiks sakoptas.
Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā, Jelgavas valstspilsētas un novada iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruņa numuru 25424404, rakstīt uz e-pasta adresi 52bn@mil.lv vai personīgi ierasties vienībā – Jelgavā, Dambja ielā 22. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – iedzīvotāji aicināti zvanīt 1811, rakstīt uz e-pastu esizemessargs@mil.lv vai aizpildīt anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.