12.3 °C, 1.6 m/s, 62 %

Sākumlapa Jaunumi“Jelgava” turpina cīņu par medaļām
“Jelgava” turpina cīņu par medaļām
26/10/2015

Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas spēli aizvadīja futbola klubs “Jelgava”, kas pēc pirmā puslaika bija iedzinējos ar 0:1 pret FS “Metta/LU”, bet otrajā puslaikā īsā laikā pretinieku vārtsargu Dāvi Ošu trīs reizes pārspēja mājinieku uzbrucējs Oļegs Malašenoks – 3:1. Trīs punkti ļauj turpināt cīņu par medaļām – viss izšķirsies 7. novembrī.

Pēc svētdienas rudenīgās spēles Virslīgā jelgavniekiem bija paredzēta vēl viena spēle, kas neļāva zaudēt punktus pret pastarīti. Mūsējiem mērķis izskaņā bija skaidrs – cīņa par medaļām. Šogad ar studentiem FK “Jelgava” izspēlējis trīs spēles, no kurām reizi spēlēts neizšķirti, bet divreiz pretinieki pārspēti. Dzelteno kartīšu limita pārsniegšanas dēļ mājiniekiem nevarēja palīdzēt uzbrucējs Vjačeslavs Suškins.

Tagad jelgavnieki aizvadīs pārbaudes spēli pret Babītes komandu, lai nebūtu pārāk gara pauze bez spēlēm, bet 7. novembrī izšķirošā cīņa par medaļām pret Ventspils futbolistiem. Sākums – Zemgales Olimpiskajā centrā pulksten 14.