5.7 °C, 2.5 m/s, 88.2 %

Sākumlapa JaunumiJelgavā kļūst par Latvijas čempionu
Jelgavā kļūst par Latvijas čempionu
04/07/2016

Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra BMX trasē, tika aizvadīts Latvijas jauniešu un pieaugušo čempionāts BMX riteņbraukšanā, kā arī “SMScredit.lv” BMX čempionāta 5. posms. Elites vīru grupā par valsts čempionu kļuva “Mītavas kumeļu” sportists Kristens Krīgers.

Elites grupā par Latvijas čempionu kļuva K. Krīgers, bet B16 grupā otro vietu izcīnīja “Mītavas kumeļu” braucējs Roberts Dancis. Meiteņu junioru grupā otrā vieta Vanesai Buldinskai, bet puišiem – trešais Emīls Jekševics.

“SMScredit.lv” BMX čempionāta 5. posmā G8 grupā uzvarēja Paula Zavinska, otro vietu izcīnīja Paula Kibare. CR30+ grupā atkal nepārspēts palika jelgavnieks Alvis Lānso.