17.5 °C, 1.4 m/s, 96.5 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavā aizvadītas sacensības “Jelgavas džudo kauss II”
Jelgavā aizvadītas sacensības “Jelgavas džudo kauss II”
23/09/2019

Sestdien, Jelgavas sporta hallē aizvadītas starptautiskās sacensības “Jelgavas džudo kauss II”, pulcējot ap 300 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Somijas. Jelgavu sacensībās pārstāvēja ap 70 džudo kluba “Mītava”, kluba “Jelgavas džudo”, džudo kluba “KIN” un Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti, kuri sacentās par medaļām četrās vecuma grupās: U-10, U-11, U-13 un U-15.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi sacensībās izcīnīja 8 medaļas: zelta, 3 sudraba un 4 bronzas.

Zelta medaļu sacensībās izcīnīja Artjoms Marčenko U-11 vecuma grupā (svara kategorijā līdz 29 kilogramiem). Sudraba godalgas izcīnīja Josifs Teļatnikovs U-15 vecuma grupā (svara kategorijā līdz 50 kilogramiem), Anastasija Isajeva U-13 vecuma grupā (svara kategorijā  līdz 44 kilogramiem) un Evita Veilande U-13 vecuma grupā  (svara kategorijā līdz 40 kilogramiem).

Trešo vietu izcīnīja Aleks Patejenoks U-10 vecuma grupā (svara kategorijā 38 kilogrami un vairāk), Mārtiņš Ozoliņš U-11 vecuma grupā (svara kategorijā 42 kilogrami un vairāk) un divi U-13 vecuma grupas sportisti: Sergejs Adatiņš (svarā līdz 46 kilogramiem) un Ruslans Poliško (svarā līdz 38 kilogramiem).

Džudo kluba “KIN” sportisti sacensībās izcīnīja 2 sudraba un 2 bronzas godalgas. 2.vietu izcīnīja Jānis Jakobs Birnītis U-10 vecuma grupā  (svara kategorijā līdz 32 kilogramiem) un Arnolds Losāns U-12 vecuma grupā (svarā līdz 55 kilogramiem). Sacensības ar bronzas medaļu noslēdzās Tamerlanam Voroņeckim U-10 vecuma grupā (svarā līdz 29 kilogramiem) un Denisam Britikovam U-14 vecuma grupā (svarā līdz 35 kilogramiem).

Informācija un foto: Treneris Kims Usačevs