20.7 °C, 2 m/s, 80.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsJauns personīgais rekords
Jauns personīgais rekords
03/02/2020

Nedēļas nogalē Rīgas Sporta manēžā notika Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās. Tajā divas zelta medaļas izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēte Māra Anna Zīverte.

M.A.Zīverte zelta medaļu izcīnīja 60 metru skrējienā 73 dalībnieču konkurencē. Priekšskrējienā sportiste distanci veica 7,71 sekundē, kas ir sacensību septītais augstvērtīgākais rezultāts. Finālā sportiste savu rezultātu uzlaboja, finišējot 7,68 sekundēs, kas M.A.Zīvertei ir arī jauns personīgais rekords. Vienlaikus tas ir sacensību trešais augstvērtīgākais rezultāts.

Otro zelta medaļu Jelgavas vieglatlēte izcīnīja 200 metru skrējienā 49 dalībnieču konkurencē. Arī šoreiz Māra Anna finālā uzlaboja savu priekšskrējienā uzrādīto laiku un finišēja 25,74 sekundēs.

“Māras Annas rezultāti ir izcili, īpaši 60 metros. 7,69 sekundes – tas ir ļoti labs laiks. Jāatzīst, ka 200 metrus šajā manēžā ir ļoti grūti skriet, jo ātrumu samazina manēžas virāžas, bet arī šajā disciplīnā Māra Anna nostartēja labi,” vērtē sportistes trenere Laila Nagle.

Jāpiebilst, ka čempionātā startēja arī citi BJSS sportisti.