18 °C, 1 m/s, 93 %

Sākumlapa JaunumiSportsJaunajiem vieglatlētiem Latvijas čempionātā visa kaluma medaļas
Jaunajiem vieglatlētiem Latvijas čempionātā visa kaluma medaļas
10/02/2022

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti Latvijas U-14 čempionātā telpās izcīnījuši visa kaluma – zelta, sudraba un bronzas – medaļas.

Latvijas U-14 vieglatlētikas čempionāts telpās norisinājās Kuldīgā 8. februārī. Sportistiem iespēja piedalīties Latvijas čempionātā bija jāizcīna atlases sacensībās. No Jelgavas čempionātā piedalījās seši vieglatlēti.

Zelta medaļu tāllēkšanā 16 meiteņu konkurencē izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Emīlija Brauna, aizlecot 4,64 metrus. Šajā disciplīnā startēja vēl divas Jelgavas sporta skolas vieglatlētes: Anastasija Isajeva ar rezultātu 4,11 metri ierindojās 6. vietā, savukārt Marta Jakovicka ieņēma 11. vietu ar rezultātu 3,90 metri.

Sudraba medaļu 1000 metru skrējienā izcīnīja Emīlija Vīksna, kura finišēja pēc 3:24,86 minūtēm un bija ātrākā no 23 skrējējām. Puišu konkurencē 9. vietu ieņēma kluba “Piramida Triathlon Club” pārstāvis Everts Pikšēns, kurš finišēja 3:33,27 minūtēs. Savukārt Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēts Roberts Marnauza spēja uzlabot savu personīgo rekordu par septiņām sekundēm – viņš finišēja 3:39,24 minūtēs. Tas viņam deva 17. vietu 21 skrējēja konkurencē.

Bronzas medaļu izcīnīja Jelgavas meiteņu stafetes komanda 4×200 metru distancē. Mūsu meitenes – Marta Jakovicka, Anastasija Isajeva, Emīlija Vīksna un Emīlija Brauna – finišēja 2:01,55 minūtēs, kas bija trešais ātrākais laiks starp 13 komandām. “Tas ir ļoti labs rezultāts, bet varēja būt vēl labāk – vienā no stafetes maiņas zonām konkurentes ne pārāk korekti nomainījās, patraucējot mūsu meitenēm,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja vieglatlētikas trenere Santa Lorence.