18.4 °C, 1.7 m/s, 95.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsIzcīna bronzu Eiropas tekvondo čempionātā
Izcīna bronzu Eiropas tekvondo čempionātā
24/08/2022

No 22. līdz 26. augustam mūsu kaimiņvalsts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinās Eiropas klubu čempionāts tekvondo. Jelgavas kluba “Olimpiks” dalībniekam Ruslanam Lepinam-Žagaram tas jau noslēdzies ar bronzas godalgu.

R.Lepins-Žagars startē kadetu grupā (12–14 gadi) svara kategorijā līdz 45 kilogramiem. 13 sportistu konkurencē viņš izcīnīja bronzas medaļu. “Ruslans pavisam čempionātā aizvadīja trīs cīņas. Diemžļ pusfinālā viņam neizdevās pieveikt Spānijas pārstāvi, kurš vēlāk izcīnīja zelta medaļu,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja kluba “Olimpiks” vadītājs un treneris Vitālijs Lepins-Žagars.

Jāpiebilst, ka jūlija beigās R.Lepins-Žagars startēja pasaules tekvondo čempionātā, kurā kadetu grupā svara kategorijā līdz 45 kilogramiem ieņēma 17. vietu.

1. oktobrī Jelgavas sporta hallē norisināsies tekvondo sacensības “Jelgava Open cup”.