9.7 °C, 1.5 m/s, 82.8 %

Sākumlapa JaunumiHK „Zemgale/LLU” zaudējums „bullīšos”
HK „Zemgale/LLU” zaudējums „bullīšos”
13/03/2015

Arī otrais ceturtdaļfināla mačs Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta izslēgšanas turnīrā starp HK „Zemgale/LLU” un „Rīga/Prizma” komandām izvērtās spraigs. Volvo ledus hallē Rīgā 2. periodā komandas kopumā sakrāja 11 noraidījumus, jelgavnieki nenoturēja minimālu pārsvaru 3. trešdaļā un beigās rīdzinieki izrādījās pārāki pēcspēles metienu sērijā – 3:4. Zaudēt Jelgavas komanda vairs nedrīkst – sestdien gaidāma spēle Jelgavā.

Pirmā spēle aizritēja pēc izslēgšanas spēlēm raksturīga scenārija – maksimāli piesardzīgi un pašaizliedzīgi. Trešā perioda gaitā jelgavnieki nespēja noturēt minimālo 1:0 pārsvaru un atzina pretinieku pārākumu papildlaikā, spēles 69. minūtē – 1:2. Arī otrā spēlē jelgavnieki izlaida minimālu pārsvaru trešās trešdaļas gaitā. Pēc 60 minūtēm atkal neizšķirts – 3:3. Spēlējot desmit minūtes formātā četri pret četri, komandas pa reizei tika sodītas par bloķēšanu, bet arī šāda veida vairākuma ar vairāk brīvo zonu uz ledus hokejisti nerealizēja, un spēle nonāca līdz pēcspēles metieniem, kuros HK „Zemgale/LLU” piekāpās pretiniekiem.

Rezultāts sērijā kļuvis nepatīkams (0-2), bet arī pēc šīs spēles nekas vēl nav beidzies. Lai iekļūtu pusfinālā, kādai no vienībām jāuzvar trīs mačos. Nākamā spēle notiks Jelgavas ledus hallē, 14. martā pulksten 15.30.