19.9 °C, 4.6 m/s, 56.2 %

Sākumlapa JaunumiHK „Zemgale/JLSS” ar pārliecinošu uzvaru pārtrauc savu zaudējumu sēriju
HK „Zemgale/JLSS” ar pārliecinošu uzvaru pārtrauc savu zaudējumu sēriju
18/10/2012

17.oktobrī, pulksten 19.30, hokeja klubs „Zemgale/JLSS” pārtrauca savu sešu zaudējumu sēriju un ar rezultātu 4:1 (1:1;2:0;1:0) uzvarēja HK „Juniors” vienību. Divi precīzi metieni uzbrucēja Artūra Batraka kontā.

Mačs iesākās nervozi, jau pašā trešdaļas sākumā jelgavnieki divreiz tika pie vairākuma, taču nespēja to realizēt. Nedaudz vēlāk uz noraidīto soliņa devās mājinieku komandas spēlētāji un „Junioram” bija pat iespēja uzspēlēt lielajā vairākumā, taču pašaizliedzīgā „Zemgales” spēlētāju spēle aizsardzībā neļāva atklāt mača rezultātu. Trešdaļas 18.minūtē rīdzinieki tomēr guva vārtus – precīzi meta Ņikita Zgirskis, atklājot spēles rezultātu. Viesu prieki ilga vien 21 sekundi, jo tieši tik ilgs laiks bija vajadzīgs mājiniekiem ,lai mača rezultātu izlīdzinātu – Artūrs Batraks no vārtu priekšas panāk 1:1. Ar šādu rezultātu noslēdzās pirmās 20 minūtes.

Otro trešdaļu krietni aktīvāk aizvadīja jelgavnieki, kuri 20 minūtēs guva divus vārtus, vispirms 26.minūtē otrreiz precīzi meta Batraks, bet nedaudz vēlāk filigrānu kombināciju noslēdza komandas kapteinis Guntis Pujāts.

Trešajā trešdaļā „Zemgale/JLSS” guva vēl vienus vārtus, izcēlās Jānis Golubovičs, tādējādi visā mačā svinot uzvaru ar rezultātu 4:1.

HK „Zemgale/JLSS” – HK „Juniors” 4:1 (1:1;2:0;1:0)