Sākumlapa JaunumiSportsFUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS VIRSLĪGĀ
FUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS VIRSLĪGĀ
02/05/2017

Jelgavniekiem neveiksmīga spēle! Nākamā cīna 8.maijā!

Svētdien, 30.aprīlī “SynotTip” Latvijas futbola Virslīgas 5.kārtā futbola klubs “Jelgava” mājās spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) ar rezultātu 0:3 piedzīvoja zaudējumu pret “Riga” FC futbolistiem. Spēles pirmā puslaika vienīgie vārti gūti 40.minūtē, kad precīzs viesu rindās bija Ēriks Punculs. Spēles 66.minūtē Hizirs Apajevs panāca jau 2:0, trīs minūtes vēlāk rezultāts kļuva jau 3:0 – pirmo vārtu autors pretuzbrukumā nepaskopojās ar piespēli Valērijam Šabalam, kurš bumbu raidīja faktiski tukšu vārtu tīklā.

Nākamo Virlsīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs pirmdien, 8.maijā izbraukumā pret “RFS” vienību. Spēles sākums pulksten 17.30.

Spēle ZOC iesākās līdzīgā un sīvā cīņā, komandas centās pārņemt iniciatīvu. Pirmajās minūtēs nedaudz vairāk ar bumbu spēlēja jelgavnieki, taču līdz viesu soda laukumam tikt izdevās reti. 38.minūtē “Jelgava” nonāca mazākumā, jo par asu izklupienu sarkano kartiņu no mača galvenā tiesneša Andra Treimaņa saņēma pussargs Artis Lazdiņš. Zīmīgi, ka jau nākamajā epizodē pie mājinieku vārtiem izcēlās Ēriks Punculs, kurš neatvairāmi sita no soda laukuma robežas, panākot 1:0 viesu labā. Kā jau tas pēdējos mačos ierasts, jelgavnieku treneris pirmo spēlētāju maiņu izdarīja jau pirmajā puslaikā, uzbrucēja Ēvalda Razuļa vietā sūtot Mindaugu Grigarāviču. Pašā puslaika izskaņā lieliska izdevība rezultātu izlīdzināt bija Rafaelam Ledesmam, kurš pēc soda sitiena trāpīja pa rīdzinieku vārtu stabu.

Otrais puslaiks iesākās ar vēl vienu asu divcīņu, kurā par augsti lidojošu bumbu cīnījās Valērijs Šabala un Ante Bakmazs. Jelgavnieks situāciju nenovērtēja kā nākas, un trāpīja rīdziniekam ar kāju pa galvu, par ko tika noraidīts. Tas vien nozīmēja to, ka 57.minūtē mājinieki tika atstāti jau deviņu vīru sastāvā. Kā jau to varēja gaidīt, “Riga” pārņēma spēles iniciatīvu, daudz spēlēja ar bumbu un mājiniekiem arvien grūtāk klājās aizsardzībā. Spēles liktenis tika izšķirts puslaika vidū, kad ar divu minūšu intervālu viesi guva divus vārtus – vispirms 67.minūtē izcēlās Kizirs Apajevs, bet 69.minūtē 3:0 panāca jau pieminētais Šabala. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

FK “Jelgava” – “Riga” FC 0:3 (0:1)

Vārti: Punculs 40’ Apajevs 67’ Šabala 69’

Brīdinājumi: Rafaļskis; Laizāns, Punculs

Noraidījumi: Lazdiņš, Bakmazs

FK “Jelgava”: Ikstens, Redjko, Ošs, Klimaševičs, Perepļotkins, Lazdiņš, Bakmazs, Kļuškins, Rafaļskis, Razulis (41’ Grigarāvičs), Ledesma (78’ Jaudzems)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz
pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs
4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas
pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezona

• 8.maijā pulksten 17.30 – viesos pret “RFS”
  • 12.maijā pulksten 17.00 – viesos pret SK “Babīte/Dinamo”
  • 21.maijā pulksten 18.00 – viesos pret FK “Liepāja”
  • 27.maijā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Ventspils”
  • 2.jūnijā pulksten 17.30 – viesos pret FK “Spartaks”
  • 17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”
  • 22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”
  • 16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”
  • 24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)
  • 31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)
  • 5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)
  • 13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”
  • 20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”