Sākumlapa JaunumiSportsFUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FUTBOLA KLUBS “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
10/04/2017

Jelgavnieki gūst uzvaru! Nākamā spēle 14.aprīlī!

Sestdien, 1.aprīlī Ventspils 2.pamatskolas laukumā tika aizvadīta “SynotTip” Latvijas futbila Virslīgas 3.kārtas centrālā spēle, kurā futbola kluba “Ventspils” tikās ar futbola klubu “Jelgava”. Skatāmā un vārtu gūšanas momentiem bagātā spēlē minimālu uzvaru ar 2:1 izcīnīja jelgavnieki. Vārtus Jelgavas komandas labā no 11 metru atzīmes guva Gļebs Kļuškins, no tuvas distances precīzi bumbu vārtos raidīja Mārcis Ošs.

Nākamo Virslīgas čempionāta kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 14.aprīlī pret FK “Spartaks”. Spēles sākums Olaines satdionā pulksten 19.00.

Jelgavnieku komandas galvenais treneris Aleksandru Kurtejans pirms spēles bija neapskaužamā situācijā, jo komandas pieteikumā iztrūka divu spilgtu personību – uzbrukuma diriģenta Rafaela Ledesmas un reaktīvā pussarga Mindauga Grigarāviča. Spēles gaitā mūsu komandā tika veiktas vēl divas piespiedu maiņas, jo potītes savainojumos iedzīvojas gan Gļebs Kļuškins, gan Andrejs Perepļotkins.

1.aprīļa spēle Ventspils 2.pamatskolas mākslīgā seguma laukumā sākās ar negaidīti izteiktu viesu pārsvaru, kas gūtos vārtos varēja pārvērsties jau mača 20.sekundē, kad sitienu pa Maksima Uvarenko vārtiem izdarīja Kevins Kaubers, kurš pirmajā puslaikā bija viens no redzamākajiem personāžiem FK “Jelgava” sastāvā. Jelgavnieki turpināja izdarīt spiedienu uz mājinieku vārtiem, kas atmaksājās 8.minūtē, kad ventspilnieki nespēja izraidīt bumbu tālāk no sava soda laukuma, tur labi pacīnījās Ēvalds Razulis, un mājinieku vārtsargs pret viņu bija spiests pārkāpt noteikumus. 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja G.Kļuškins.

Pēc gūtajiem vārtiem Jelgavas futbolisti turpināja aktīvi spēlēt, un spēles 15.minūtē rezultāts kļuva jau 2:0, jo vārtus no tuvas distances guva Mārcis Ošs. Jelgavnieki turpināja laukumā dominēt līdz puslaika vidum, taču tad aktivizējās mājinieki, kuri vairākas reizes uzbrukumā meklēja raženo uzbrucēju Ģirtu Karlsonu. 29.minūtē viņš kritienā izdarīja sitienu, bet jelgavniekus glāba vārtu pārliktnis. Nedaudz vēlāk gan mājinieki tomēr guva vārtus, kad pēc lieliskas Nikolas Boranijasoviča piespēles precīzi pie tālā staba nospēlēja Ritvars Rugins. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu jelgavnieku pārsvaru 2:1.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgā cīņā, abas komandas laukumā turpināja bezkompromisa cīņu. Bīstami momenti veidojās gan pie jelgavnieku, gan ventspilnieku vārtiem. 49. minūtē vārtus no pāris metriem dīvainā kārtā neguva Karlsons, taču jau nākamajā uzbrukumā lieliska iespēja izcelties «Jelgavas» rindās bija Maksimam Rafaļskim. 86. minūtē jelgavnieku vārtu pārlikni norībināja Simons Pauļus. Spēles rezultāts tā arī nemainījās, un jelgavnieki no Ventspils devās ar svarīgu uzvaru – 2:1.

“SynotTip” Latvijas futbola virslīga; 3. kārta

FK “Ventspils” – FK “Jelgava” 1:2 (1:2)

Vārti: Rugins 32’; Kļuškins 8’ (11m), Ošs 15’

Brīdinājumi: Uvarenko, Vasjkovs; Lazdiņš, Rafaļskis, Klimaševičs, Freimanis, Kaubers

FK “Jelgava”: Ikstens, Freimanis (C), Redjko, Ošs, Siņeļņikovs, Rafaļskis, Lazdiņš, Bakmazs, Kļušķins (36’ Perepļotkins (Klimaševičs 60’)), Kaubers, Razulis (Jermolajevs 75’)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.

FK “Jelgava” Latvijas Virslīgas kalendārs 2017.gada sezonā

14.aprīlī pulksten 19.00 – Olainē pret FK “Spartaks”

21.aprīlī pulksten 19.00 – viesos pret FS “Metta/LU”

30.aprīlī pulksten 18.00 – ZOC pret FC “Riga”

7.maijā pulksten 17.30 – viesos pret “RFS”

12.maijā pulksten 17.00 – viesos pret SK “Babīte/Dinamo”

21.maijā pulksten 18.00 – viesos pret FK “Liepāja”

27.maijā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Ventspils”

2.jūnijā pulksten 17.30 – viesos pret FK “Spartaks”

17.jūnijā pulksten 19.00 – ZOC pret FS “Metta/LU”

22.jūnijā pulksten 19.30 – viesos pret FC “Riga”

16.jūlijā pulksten 17.00 – ZOC pret “RFS”

24.jūlijā pulksten 19.30 – ZOC pret SK “Babīte/Dinamo” (ja jelgavnieki iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 9. augustā)

31.jūlijā pulksten 19.00 – ZOC pret FK “Liepāja” (ja kāda no komandām iekļūst Eiropas līgas 3. kārtā, spēle notiks 13. septembrī)

5.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FK “Ventspils” (ja kāda no komandām iekļūst Eirokausu 3. kārtā, spēle notiks 6. augustā)

13.augustā pulksten 16.00 – ZOC pret FK “Spartaks”

20.augustā pulksten 17.00 – viesos pret FS “Metta/LU”