8.4 °C, 3.1 m/s, 91.7 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” zaudē punktus pret Valmieru
FK „Jelgava” zaudē punktus pret Valmieru
17/02/2015

Latvijas futbola Virslīgas „Ziemas kausā” pēdējo spēli B apakšgrupā aizvadīja FK „Jelgava”. Spēlē pret 1. līgas komandu „Valmiera Glass/BSS” vēl desmit minūtes pirms mača noslēguma jelgavnieki atradās iedzinējos ar 2:3, bet, pateicoties Oļega Malašenoka vārtu guvumam, pie viena punkta noslēgumā tomēr tika – 3:3. Vārti arī Borisam Bogdaškinam un Artim Jaudzemam.

Pērn jelgavnieki ierindojās 2. vietā, bet pirms šīs spēles saglabāja vēl iespēju nokļūt finālā arī šogad. Spēlējot neizšķirti ar liepājniekiem, FK „Jelgava” nonāca situācijā, kad augstākā vietā ierindosies komanda, kura iegūs vai nu vairāk punktu, vai labāku gūto un zaudētu vārtu attiecību. Liepājniekiem bija plus astoņi un spēle pret rēzekniešiem, bet jelgavniekiem – plus seši un mačs pret Valmieru. Prognozējot liepājnieku uzvaru grupas pēdējā spēlē pret rēzekniešiem, šodien jelgavniekiem vajadzēja cīnīties par rezultatīvu uzvaru. Pēc zaudētajiem punktiem, visticamāk, nāksies spēlēt par trešo vietu, ja vien liepājnieki nezaudēs Rēzeknes BJSS. Pēc „Ventspils” izstāšanās no turnīra A grupā otro vietu ieņēma BFC „Daugavpils”.

FK Jelgava – Valmiera Glass FK/BSS 3:3 (1:1)
Vārti: Bogdaškins 27' Jaudzems 55' Malašenoks 81' – Savaļnieks 20' 68' Ērglis 74'
FK Jelgava: Ikstens, Ošs, Dialo, Freimanis, Gubins, Bogdaškins, Eriba, Latka, Jaudzems, Pārbaudāmais Nr 1., Pārbaudāmais Nr 2.
Rezervē: Melecis, Redjko, Studāns, Avdejevs, Dresmanis, Fjodorovs, Kozlovs, Malašenoks