14.6 °C, 1.7 m/s, 95.6 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” uzveic „Ventspili” un gatavojas spēlei pret jūrmalniekiem
FK „Jelgava” uzveic „Ventspili” un gatavojas spēlei pret jūrmalniekiem
11/08/2014

8.augustā Zemgales Olimpiskajā centrā SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēli pret pagājušā gada čempioni FK ”Ventspils” aizvadīja FK „Jelgava”. Ļoti piesardzīgā spēlē jelgavnieki uzvarēja ar rezultātu 1:0. Spēles 83. minūtē pēc Oļega Malašenoka centrējuma ar galvu precīzi stūrī sita nigērietis Kenedijs Eriba.

Savā starpā pirms šīs spēles abas komandas bija spēlējušas divas reizes – Olaines mākslīgā seguma laukumā ventspilnieki uzvarēja ar 2:1, bet jūnija vidū Ventspilī abas komandas aizvadīja ļoti piesardzīgu spēli un izspēlēja bezvārtu neizšķirtu. Turnīra tabulā pirms šīs spēles jelgavnieki ieņēma trešo vietu, bet pretinieki bija pozīciju augstāk, apsteidzot FK „Jelgava” par deviņiem punktiem. Zaudējuma gadījumā jelgavnieki pēc šīs kārtas varēja nokrist pat uz piekto vietu.

Nākamā spēle jelgavniekiem 13. augustā pulksten 19 Jūrmalā, Slokas stadionā, pret vietējo FC „Jūrmala”.