7.8 °C, 2.5 m/s, 73.9 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” uzvar „Skonto”
FK „Jelgava” uzvar „Skonto”
14/01/2015

13.janvārī Rīgā, „Skonto” hallē, futbola klubs „Jelgava” aizvadīja šīs sezonas pirmo pārbaudes spēli – pretinieki bija FC „Skonto”. Rezultātā uzvara ar 2:0. Šajā spēlē laukumā izgāja 16 spēlētāji, no kuriem viens ir uz pārbaudes laiku. Tieši šis Krievijas futbolists guva vārtus pirmajā puslaikā. Otrajā puslaikā FK „Jelgava” guva otrus vārtus – to autors ir Vadims Avdejevs, kurš pagājušajā gadā spēlēja dublieru komandā, bet tagad trenējas ar Virslīgas komandu.

Spēlē piedalījās visi futbolisti, ar kuriem jau ir noslēgts līgums, tostarp leģionāri no Polijas un Nigērijas (Dariušs Latka un Kenedijs Eriba), kuri Jelgavu pārstāvēja arī pagājušajā sezonā. Tāpat iespēja tika dota diviem vārtsargiem – gan Kasparam Ikstenam, kurš pērn atzīts par Virslīgas labāko vārtsargu, gan Mārcim Melecim. Kapteiņa pienākumus šajā spēlē pildīja Gints Freimanis, kuram šis gods bija uzticēts pagājušajā sezonā.

Nākamnedēļ sāksies Virslīgas „Ziemas kauss”, un FK „Jelgava” pirmo spēli aizvadīs 22. janvārī pret FK „Liepāja”.

FK „Jelgava” spēļu kalendārs „Ziemas kausā” („Skonto” hallē Rīgā)
22. janvārī pulksten 13.15 – pret FK „Liepāja”