Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” LATVIJAS FUTBOLA VIRSLĪGĀ
23/08/2017

Jelgavniekiem mājas spēle piektdien, 25.augustā!

Pirmdien, 21.augustā Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā futbola klubs “Jelgava” aizvadīja “SynotTip” Latvijas futbola Virslīgas čempionāta 19.kārtas spēli, kurā nespēja gūt vārtus pret šī brīža Virslīgas vājāko klubu futbola kluba “Metta/LU” vienību. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0 (0:0).

Nākamo Virslīgas čempionāta kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs šo piektdien, 25.augustā Zemgales Olimpiskajā centrā. Jelgavnieki mājas spēlē spēkiem mērosies ar “Riga FC” komandu. Spēles sākums pulksten 18:00.

Iepriekšējās spēles

Š.g. 21.augustā aizvadītās spēles nozīme bija liela – uzvaras gadījumā jelgavnieki pēc ilgākas neveiksmju sērijas pietuvotos saviem sīvākajiem konkurentiem cīņā par spēcīgāko čempionāta četrinieku, bet zaudējuma gadījumā arvien tuvāk pielaistu šobrīd Virslīgas tabulas pēdējās vietas īpašnieci. Jāpiebilst, ka pēdējo piecu spēļu rezultāti nedaudz veiksmīgāki ir rīdziniekiem, kuri piedzīvojuši četrus zaudējumus un izcīnījuši vienu uzvaru, bet jelgavnieki pie uzvarām nav tikuši – četri zaudējumi un neizšķirts.

Spēles pirmajā daļā krietni pārliecinošāk izskatījās mājinieki, kuri ne tikai vairāk kontrolēja bumbu, bet arī vairākas reizes bīstami pietuvojās Kaspara Ikstena sargātajiem vārtiem. Bīstamākais moments izveidojās 21.minūtē, kad pēc Abdulahi sitiena bumba trāpīja pa vārtu pārlikni. Savukārt jelgavnieki vienīgo sitienu pa pretinieku vārtiem izdarīja 39.minūtē, kad gandrīz no mājinieku aizsargiem spēja aizmukt Artis Jaudzems, pēc kura izdarītā sitiena bumba lidoja tieši rīdzinieku vārtsarga Dāvja Oša rokās. Pēdējās piecās puslaika minūtēs spēles gaita nedaudz izlīdzinājās.

Arī otrā puslaika sākumā arī vairāk uzbrukuma mājinieki, taču pie vārtu gūšanas situācijām jaunie «Mettas» futbolisti tikt nespēja. Jelgavniekiem ar to veidošanu vedās labāk, 68. minūtē ātrā pretuzbrukumā devās A.Jaudzems, tomēr pēc tam, kad viņš bija apspēlējis vairākus pretspēlētājus, acīmredzot pietrūka spēku, lai izdarītu spēcīgu un precīzu sitienu. Pēc piecām minūtēm bīstama epizode pie K.Ikstena vārtiem, taču Abdulahi atkal brāķis sitiena izdarīšanas brīdī. Vēl pēc divām minūtēm no lieliskas pozīcijas spēcīgi mājinieku vārtiem sita Maksims Rafaļskis. Aktīvs jelgavnieku rindās pēc došanās laukumā bija Gļebs Kļuškins, kurš spēja izveidot sev vairākas vārtu gūšanas iespējas, taču pussargam tās neizdevās pārvērst gūtos vārtos. Spēle noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

FK “Metta/LU” – FK “Jelgava” 0:0 (0:0)

Vārti: –

Brīdinājumi: Indrāns; Razulis; Kaubers

FK “Jelgava”: Kaspars Ikstens, Endijs Šlampe, Valērijs Redjko, Mārcis Ošs, Gints Freimanis (C), Ante Bakmazs, Maksims Rafaļskis, Klērs Hē (85’ Kaubers), Artis Jaudzems, Andrejs Perepļotkins (74’ Kļuškins), Ēvalds Razulis (61’ Siņeļņikovs)

Uzziņai

Šogad Virslīgas čempionātā būs 28 spēles. Jelgavnieki vismaz pirmās divas mājas spēles aizvadīs Olaines stadionā, bet sezonu noslēgs 4.novembrī ar mājas spēli pret “RFS”, savukārt Eiropas līgas 1.kārtas pirmā spēle plānota 29.jūnijā.