13.1 °C, 0.6 m/s, 65.5 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” izstājas no Eiropas līgas
FK „Jelgava” izstājas no Eiropas līgas
24/07/2015

Bēdīgi UEFA Eiropas līga ceturtdien Maķedonijas pilsētā Skopjē noslēdzās futbola klubam „Jelgava”. Pirmajā puslaikā spēlē pret „Rabotnički” viesi 17 minūšu laikā ielaida divus vārtus, un jau pārsvaru (2:1) divu spēļu summā ieguva maķedonieši. Diemžēl atlikušajā laikā patiešām labu iespēju jelgavniekiem nemaz nebija, un laukumu viesi pameta nokārtām galvām — Eiropas līga Jelgavas klubam beigusies.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē pirms nedēļas Zemgales Olimpiskajā centrā jelgavnieki aizvadīja kārtējo labo spēli aizsardzībā un 87. minūtē pēc Mārča Oša metiena soda laukumā 1:0 uzvaru izrāva Gļebs Kļuškins. Jelgavniekiem iekļūšanai nākamajā kārtā derēja arī jebkāds neizšķirts.

Starta sastāvā, salīdzinot ar spēli Jelgavā, bija viena izmaiņa – Kenedija Eribas vietā laukumā devās pieredzējušais Valērijs Redjko, tādējādi viesi līdzīgi kā Bulgārijā spēlēja ar pieciem aizsargiem. Diemžēl spēles sākums bija ļoti bēdīgs — jau 6. minūtē pēc centrējuma no kreisās malas Baže Ilijovskis ar galvu iesita bumbu zem vārtu pārliktņa. Uz brīdi šķita, ka spēle ir izlīdzinājusies, bet 17. minūtē pēc rupjas Rustama Sosranova kļūdas laukuma vidusdaļā vienatnē pret Kasparu Ikstenu izskrēja Sauds Sahitī un 0:2.

Lai arī pēc šāda Eiropas līgas noslēguma visiem kluba pārstāvjiem, spēlētājiem, treneriem un faniem ir sarūgtinājums, jāatgādina, ka pirmo reizi kluba vēsturē jelgavnieki prata pārvarēt vismaz vienu kvalifikācijas turnīra kārtu.