16.9 °C, 4.7 m/s, 79.6 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” izcīna trīs punktus
FK „Jelgava” izcīna trīs punktus
14/08/2014

13.augusta vakarā Slokas stadionā favorītu statusu pret FC „Jūrmala” apliecināja FK „Jelgava”. SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 25. kārtas spēlē jelgavnieki pirmajā puslaikā neizmantoja vairākus teicamus momentus, bet otrajā puslaikā, pateicoties diviem Vladislava Kozlova vārtiem, nodrošināja sev trīs punktus un uzvaru ar rezultātu 2:0, saglabājot trešo vietu turnīra tabulā.

Šajā gadā pret Jūrmalas komandu FK „Jelgava” spēlēja graujoši – 3:1 un 5:0 Virslīgas turnīrā un 7:0 panākums Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā. Skaidrs, ka arī vakar citu mērķu kā trīs punkti nevarēja būt, jo mājinieki ir turnīra pēdējā vietā, kamēr jelgavnieki joprojām aktīvi turpina cīnīties par medaļām.

Nākamā spēle FK „Jelgava” paredzēta svētdien, 17.augustā, pulksten 18 Daugavas stadionā pret Rīgas „Daugavu”.