17 °C, 6.3 m/s, 83.8 %

Sākumlapa JaunumiFK “Jelgava” iekļūst kausa pusfinālā
FK “Jelgava” iekļūst kausa pusfinālā
14/04/2016

Latvijas kausa izcīņas pusfinālā iekļuvis futbola klubs “Jelgava”, kas trešdien Olaines stadiona mākslīgā seguma laukumā ar 3:2 pieveica 1. līgas komandu “Babīte”. Ar vārtu guvumiem mūsējo sastāvā izcēlās Daniils Turkovs, kurš divas reizes bija precīzs otrajā puslaikā, un igaunis Kevins Kaubers.

Pēdējo divu gadu Latvijas kausa ieguvēja līdz šim turnīra ietvaros aizvadījusi vienu spēli, kad pagājušajā gadā ar 1:0 tika pārspēta 1. līgas uzvarētāja “Caramba/Dinamo”. Babītes komandas ceļš līdz turnīra ceturtdaļfinālam bija krietni garāks – aizvadītas trīs spēles, bet pret Virslīgas komandām vēl nebija spēlēts. 1/8 fināla mačs bija paredzēts pret Gulbenes futbolistiem, bet šīs pilsētas komandas diskvalifikācijas dēļ “Babīte” uzreiz iekļuva starp spēcīgākajām astoņām komandām.

Turnīrā pusfinālā Jelgavas futbolisti spēlēs pret Ventspili, bet jau 16. aprīlī atsāksies Latvijas futbola Virslīgas turnīrs. Pulksten 16 komanda Kauguros sāks spēli pret Jūrmalas “Spartaku”.

Babīte – Jelgava 2:3 (1:1)