17.6 °C, 1.5 m/s, 94 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” iekļūst kausa ceturtdaļfinālā
FK „Jelgava” iekļūst kausa ceturtdaļfinālā
21/07/2014

Slokas stadionā 20.jūlijā vietu Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā nodrošināja futbola klubs „Jelgava”, uzvarot FC „Jūrmala” ar rezultātu 7:1. Ar trīs vārtu guvumiem izcēlās uzbrucējs Ričards Jirgensons, bet divas reizes precīzs bija Artis Jaudzems. 28. jūlijā Virslīgas spēle pret Rīgas „Skonto”.

Šogad Virslīgas klubi Latvijas kausa izcīņas turnīrā iesaistās no astotdaļfināla kārtas. Izloze jelgavniekiem pretī deva FC „Jūrmalas” futbolistus.

Kausa izcīņas atlikušā daļa norisināsies vien nākamajā gadā, bet Virslīgas čempionātā FK „Jelgava” spēle 28. jūlijā pulksten 19 Zemgales Olimpiskajā centrā pret Rīgas „Skonto”.