9.9 °C, 1.9 m/s, 94.6 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” iekļūst finālā
FK „Jelgava” iekļūst finālā
27/04/2015

Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) dabīgā seguma laukumā nedēļas nogalē tika aizvadīta pirmā spēle 2015. gadā. Latvijas kausa izcīņas pusfināla ietvaros savā starpā tikās FK „Jelgava” un FK „Liepāja”. Aizvadot kvalitatīvu otro puslaiku, mājinieki svinēja skaistu uzvaru ar 2:0. Elegantus vārtus jelgavnieku labā guva Boriss Bogdaškins un Ismails Musa. Lielais fināls notiks 20. maijā, un pretinieki būs FK „Ventspils”.

Ceļš līdz Latvijas kausa pusfinālam abām komandām bija atšķirīgs gan spēļu skaita, gan spriedzes ziņā. Jelgavnieki astotdaļfināla spēlē ar 7:1 sagrāva Jūrmalas futbolistus, bet ceturtdaļfināla spēle izkrita. Rīgas „Daugava” nesaņēma Virslīgas licenci, tāpēc, lai varētu startēt kausā, bija jāpiesakās 2. līgas turnīram, bet rīdzinieki to neizdarīja. „Liepāja” 1/8 fināla spēlē ar 6:0 uzvarēja pilsētas derbijā, bet ceturtdaļfinālā ar 2:1 pieveica spēcīgo „Skonto”.  Īpaša uzmanība šai spēlei bija pēc komandu nesenās tikšanās reizes Virslīgas turnīrā, kad liepājnieki prata izraut uzvaru mazākumā ar 2:1. Jāsaka, ka pirmo spēli novērtējuši bija arī skatītāji, kuri gandrīz pilnībā bija piepildījuši tribīnēs.

Latvijas kausa izcīņas fināls paredzēts 20. maijā. Precīzs spēles laiks un vieta vēl nav zināma, bet pretiniekos būs FK „Ventspils”.