9.1 °C, 1.9 m/s, 97 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” gūst uzvaru
FK „Jelgava” gūst uzvaru
11/05/2015

SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas ietvaros spēli Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) dabīgā seguma laukumā aizvadīja FK „Jelgava”. Pretī mājiniekiem stājās potenciālā turnīra pastarīte no Gulbenes. Pirmajā puslaikā vārtus guva Mārcis Ošs, bet spēles otrajā nogrieznī viesi spēja izlīdzināt rezultātu. Divus vārtus beigu daļā gūstot Kenedijam Eribam, jelgavniekiem uzvara ar 3:1.

Situācija pirms spēles turnīra tabulā bija diezgan bēdīga – piecās spēlēs izcīnīti tikai seši punkti, kas turnīra tabulā ļāva apsteigt tikai „Mettu/LU” un pretiniekus no Gulbenes, kuri paguvuši gūt vienus vārtus un nav izcīnījuši nevienu punktu. Uzbrukumā beidzot laukumā varēja atgriezties Oļegs Malašenoks, kurš bija izcietis trīs spēļu diskvalifikāciju, kā arī potītes savainojumu saārstējušais Mārcis Ošs. Tāpat pirmā spēle pamatsastāvā Artim Lazdiņam.

16. maijā Virslīgas ietvaros Latvijas kausa fināla ģenerālmēģinājums – Ventspils pret Jelgavu. Kurzemes pilsētā mačs sāksies pulksten 16.