21.6 °C, 1.6 m/s, 86.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsEnduro braucējiem Igaunijā divi sudrabi un bronza
Enduro braucējiem Igaunijā divi sudrabi un bronza
07/07/2021

Pilnasinīgi jauno sezonu iesākuši kluba CEC. IS. Racing motosportisti, sacensībās Igaunijā izcīnot divas sudraba un vienu bronzas medaļu.

Sportisti aizvadītajā nedēļas nogalē devās uz Igaunijas pilsētu Paikusi, kur startēja Igaunijas enduro čempionāta posmā. Kluba pārstāvis Andris Grīnfelds E2 klasē trīs sportistu konkurencē izcīnīja 2. vietu, bet visu klašu kopvērtējumā ierindojās ceturtajā pozīcijā, piekāpjoties savam trenerim Ivo Šteinbergam, kurš izcīnīja sudraba medaļu E3 klasē septiņu sportistu konkurencē. Bronzas medaļu izcīnīja kluba “CEC. IS. Racing” braucējs Rūdolfs Rinka iecācēju 4T klasē sešu braucēju konkurencē.

“Šis bija labs treniņš pirms Latvijas čempionāta, kuram pirmais no pieciem posmiem būs 17. jūlijā Madonā,” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” rezumē treneris Ivo Šteinbergs.