18.3 °C, 2.8 m/s, 74.3 %

Sākumlapa JaunumiSportsEIROPAS ČEMPIONĀTS BMX RITEŅBRAUKŠANĀ
EIROPAS ČEMPIONĀTS BMX RITEŅBRAUKŠANĀ
17/07/2017

Aizvadītās nedēļas nogalē Francijas pilsētā Bordo notika Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, kurā piedalījās arī 11 kluba “Mītavas kumeļi/BJSS” sportisti. Vislabāk veicās Paulai Zavinskai, kura 11 gadus veco meiteņu grupā izcīnīja 2. vietu, bet Vanesa Buldinska jauniešu grupā ieguva 3. vietu.

Jāatzīmē, ka 40+ vecuma krūzeru grupā finālā tika jelgavnieks Alvis Lānso, kurš finišēja 7. vietā, bet Markusam Soļimam līdz finālbraucienam astoņgadīgo sportistu grupā pietrūka pavisam nedaudz – izcīnīta 9. vieta.

Savā grupā astotdaļfinālā palika Kristens Krīgers, Reinārs Pavlovs, Edgars Dimants un Oskars Mežaraups. Savukārt tālāk par priekšbraucieniem netika Emīlija Zavinska, Anna Mežaraupe un Hugo Eihentāls.

P.Zavinska, V.Buldinska un K.Krīgers no 25. līdz 28. jūlijam piedalīsies pasaules čempionātā BMX, kas notiks ASV.