24.2 °C, 2.2 m/s, 53.4 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudistiem Siguldā 42 medaļas
Džudistiem Siguldā 42 medaļas
20/02/2023

18. un 19. februārī Siguldā notika starptautisks džudo turnīrs, kas pulcēja ap 700 dalībnieku no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Jelgavas džudisti izcīnīja 42 medaļas – 10 zelta, 13 sudraba un 19 bronzas.

Jelgavas džudisti sacensībās pārstāvēja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu (BJSS) un džudo klubu “KIN”.

Jelgavas BJSS džudisti izcīnīja 29 medaļas: sešas zelta, deviņas sudraba un 14 bronzas. Zelta medaļu izcīnīja Amēlija Krūze (U-9 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem), Roberts Ķēpulis (U-9 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem), Jehors Olkhoviks (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem), Adrians Zeļonijs (U-10 vecuma grupā svara kategorijā virs 50 kilogramiem), Patrīcija Gāznere (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 36 kilogramiem) un Sofija Tiutiuma (U-14 vecuma grupā svara kategorijā virs 57 kilogramiem).

Sudrabu izcīnīja Kirils Berezjaks (U-9 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem), Ritvars Laurovs (U-10 vecuma grupā svara kategorijā virs 50 kilogramiem), Aleksa Semena (U-12 vecuma gripā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem), Dmitrijs Viskrebencevs (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem), Marsels Kiseļovs (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem), Martins Putins (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem), Krišjānis Čulba (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem), Vilens Vladimirovs (U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem) un Nikola Brikmane (U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 52 kilogramiem).

Bronzas medaļu izcīnīja Rojs Roze (U-9 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem), Arturs Ribaks (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem), Poļina Šlikova (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem), Damirs Solovjovs (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem), Aleksandrs Tuuļs (U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem), Aleks Patejenoks (U-14 vecuma grupā svara kategorijā virs 73 kilogramiem), Daniela Indare (U-16 vecuma grupā svara kategorijā virs 63 kilogramiem), Sofija Losāne (U-16 vecuma grupā svara kategorijā virs 63 kilogramiem), Pavels Baks (U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem), Anastasija Isajeva (U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem), Artjoms Grigorjevs (U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem), Ričards Zorovs (U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem), Pauls Pampe (U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 81 kilogramam) un Artjoms Avdevičs (U-18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 90 kilogramiem).

Džudo kluba “KIN” sportisti izcīnīja 13 medaļas: četras zelta, četras sudraba un piecas bronzas. Zelta medaļu izcīnīja Natans Toņeņkijs (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem), Aleksandrs Popoks (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem), Ņikita Vaitehovičs (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem) un Jānis Jakobs Birnītis (U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem).

Sudraba medaļu izcīnīja Alisa Tuuļa (U-9 vecuma grupā svara kategorijā līdz 29 kilogramiem), Haralds Anševics (U-9 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem), Marks Rodcevičs (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 24 kilogramiem) un Sofija Ivanova (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem).

Bronzas medaļu izcīnīja Marks Rodcevičs (U-9 vecuma grupā svara kategorijā līdz 24 kilogramiem), Elīza Lagzdiņa (U-12 vecuma grupā svara kategorijā virs 44 kilogramiem), Iļja Rodcevičs (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem), Damirs Krūmiņš (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem) un Tamerlans Voroņeckis (U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem).