19.9 °C, 1.9 m/s, 90.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudistiem Latvijas čempionātā – otro un trešo vietu lietus
Džudistiem Latvijas čempionātā – otro un trešo vietu lietus
07/03/2022

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 5. un 6. martā, Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts džudo četrās vecuma grupās. Jelgavas sportisti izcīnīja sešas otrās un desmit trešās vietas.

Jelgavu sacensībās pārstāvēja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un klubu “KIN”, “Jelgavas džudo” un “Mītava” sportisti.

Latvijas meistarsacīkstēs džudo U-14 vecuma grupā Jelgavas džudisti izcīnīja divas otrās un četras trešās vietas. Otrā vieta Maksimam Solovjovam svara kategorijā līdz 46 kilogramiem un Dmitrijam Žukauskam svara kategorijā virs 73 kilogramiem. Trešā vieta Tomam Saulītem svara kategorijā līdz 46 kilogramiem, Dāvidam Fūrmanim svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, Arnoldam Losānam svara kategorijā līdz 66 kilogramiem un Vilenam Vladimirovam svara kategorijā līdz 73 kilogramiem.

Latvijas meistarsacīkstēs džudo U-16 vecuma grupā jelgavniekiem pa trim otrajām un trešajām vietām. Otro vietu izcīnīja Nikola Brikmane svara kategorijā līdz 48 kilogramiem, Daņila Belihs svara kategorijā līdz 46 kilogramiem un Pauls Gustavs Pampe svara kategorijā līdz 81 kilogramam. Trešā vieta Sofijai Losānei svara kategorijā virs 63 kilogramiem, Pavelam Bakam svara kategorijā līdz 46 kilogramiem un Denisam Britikovam svara kategorijā līdz 50 kilogramiem.

Latvijas meistarsacīkstēs džudo U-18 vecuma grupā Jelgavas džudisti izcīnīja divas trešās vietas: Artjoms Grigorjevs svara kategorijā līdz 50 kilogramiem un Maksims Romanovs svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

Latvijas čempionātā pieaugušajiem par vicečempionu kļuva un sudraba medaļu izcīnīja Ņikita Skorbenko svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, savukārt bronzas medaļa – Markam Sutikam svara kategorijā līdz 90 kilogramiem.